SuperLeague ФБР – це змагання до яких оргкомітет йшов останні 6 років своєї роботи. Даний турнір буде вершиною всього шляху команд у Футбольній Битві Районів.

Умовно Суперлігу можна розділити на декілька складових.

SuperLeague.Вінниця

В даній лізі планується участь 12 найсильніших колективів за результатами останніх сезонів. На перший сезон команди будуть запрошені оргкомітетом. Надалі діятиме спортивнй принцип.

На першому етапі вінницької Суперліги всі команди будуть поділені на 2 групи по 6 команд. Після матчів кожний з кожним кращі 6 сформують Gold SuperLeague, а решта – Silver SuperLeague та розіграють невеликий пам’ятний набір відзнак (статуетки, медалі, грамоти) про участь у лізі. Після цього переможці та призери продовжать боротьву у Фіналах SuperLeague, детальніше про які далі

Колективи, що посядуть 6 і 5 місце в Silver SuperLeague Вінниці – покидають змагання та на наступний сезон зможуть заявитись в СityLeague ФБР

SuperLeague.Райони

До початку повномаштабно війни оргкомітете ФБР мав домовленості про проведення регіональних зон у 4-х районах Вінницької області. Наразі ми плануємо провести 3 таких зони. Переможці цих зон матимуть право зіграти у Gold Фіналі, а колективи що посядуть 2 місця – у Silver Фіналі.

В майбутньому планується залучення більшої кількості регіонів області.

SuperLeague.Фінали

Переможець Gold SuperLeague.Вінниця, автоматично потрапляє у фінал чотирьох.

2,3 та 4 місце шляху Gold вінницької Суперліги повинні будуть з’їздити на виїзд до переможців районних зон. Переможці цих матчів, також потрапляють до фіналу 4-х, який пройде в Вінниці. Це буде одноденний фінал з форматом по колу або олімпійським.

Аналогічним чином все пройде і в фіналі Silver. Переможець Вінниці автоматично потрапляє в фінал 4-х. Колективи що посядуть 2,3,4 місце відправляються на стики в райони, де зіграють з срібнними призерами районних відборів.

Технічна інформація:
Заплановані дати проведення SuperLeague.Вінниця: 2.04.2023 – 25.06.2023
Ігровий день: неділя
Стадіон: ЗШ №31
Час проведення: 14:00-19:00

Схема розіграшу: