ФБР припиняє своє існування.

Ми були разом 6 років, 12 повноцінних сезонів та 3 благодійні серії #ФБРдляЗСУ, більше 1500 матчів. Саме завдяки командам турнір вийшов на той рівень, де він знаходився. Війна рашистів проти України не змогла нас зламати і тільки об’єднала. Турнір мав великі плани на майбутнє, для того щоб наш місцевий футзал і футбол стали хоч трішечки кращими… Але…

Але під час війни вести ще одну війну, яку розв’язали люди які прикриваються бажанням розвивати футзал, а самі включають весь свій ресурс, як фінансовий так і особистих знайомств, щоб знищити все що будувалось роками, оргкомітет не має ні сил, ні бажання, ні часу. В цьому бардаку в стилі 90-х, тільки у футболі, ми приймати участь не будемо. Шкода, що ми ржемо з кацапів, коли в них твориться явне свавілля, а в себе в рідній Ві, просто мовчимо коли відбувається те саме.

Подяка капітанам команд, спонсорам команд, гравцям, арбітрам, лікарям, фотографам, операторам, керівникам стадіонів. На нашу думку ми створювали непоганий футбольний продукт. Але всьому закінчується терпіння та приходить кінець.

Мирного неба усім та перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *