Формула Бізнес Розвитку
Про нас Архівна діяльність Упаковка Нормативні документи Обладнання Контакти

 

 

Виготовлення картонної упаковки на замовлення!


ПРОПОНУЄМО ВАМ розробку УПАКОВКИ (з гофрокартону , мікрогофрокартону, кортону і дерев'яного шпону) для Вашого товару , а також ДРУК НА упаковці.
Індивідуальний підхід до виробництва забезпечить:

досягнення ефективного збуту ;

позитивний імідж Вашого підприємства і виробленого вами продукту у свідомості споживача;

підвищення привабливості вашої продукції.

Ціни, строки, умови поставки, продаж і виробництво упаковки обговорюються після надходження заявки на гофроупаковку.

Гофротара
Гофротара - це тара і упаковка , виготовлена ??з гофрокартону. Завдяки невисокій ціні і досить простій конструкції гофротара широко використовується для упаковки як промислових товарів , так і харчової продукції.

Гофрошухляди
Гофрошухляди - тара з гофрокартону, призначена для упаковки та зберігання промислової та продовольчої продукції . На відміну від гофрокороба, гофроящик має більш щільні і міцні стінки , тому може бути використаний для транспортування більш важких виробів.
За типом конструкції виділяють дві групи гофрокоробів :

Складено: складні чотирьохклапанні гофроящики, складні ящики із замковими з'єднаннями, складні гофроящики з торцевими сполуками

Нескладні: гофроящики обгорткового типу із суцільним дном і кришкою, що відкривається, ящики пенального типу і збірні гофроящики


Гофрошухляди широко застосовуються для упаковки продовольчих товарів, фармацевтичної продукції, виробів хімічної промисловості.

Гофрокороби (картонні коробки)
Гофрокороб - один з найпоширеніших видів гофротари. Гофрокороба виготовляють з екологічно чистих матеріалів, вони пропускають всередину повітря, що важливо для упаковки харчової продукції, крім того на їх поверхні легко розмістити логотип та іншу рекламну інформацію.
Гофрокоби широко використовуються при упаковці різних харчових і нехарчових виробів невеликої ваги.

Гофролотки
Гофролоток - невисока упаковка з відкритим верхом. Даний вид гофротари зручний для використання в торгівлі, тому що не потрібно порушувати упаковку, щоб дізнатися, що всередині або дістати потрібний товар .
Гофролотки широко застосовуються для упаковки продуктів харчування, овочів і фруктів, напоїв, кондитерських виробів.