Групповой этап

КомандаИгрыВНПГолы+ / -Очки
МФК "Дід і онуки" 541017 - 71013
ФК "КіПіШ" 530220 - 1919
МФК "Brevant" 530223 - 1769
МФК "Поділля" Кирнасівка 52129 - 817
Планета Права 510414 - 22-83
МФК "Міська рада" 50236 - 16-102

Групповой этап

КомандаИгрыВНПГолы+ / -Очки
МФК "Кусто Агро" 440026 - 22412
МФК "Атлант" 430114 - 959
МФК "Атлетик" 41127 - 16-94
МФК "Рошен" 41035 - 10-53
МФК "Стелс" 40136 - 21-151

Групповой этап

КомандаИгрыВНПГолы+ / -Очки
Спортклуб поліції 421120 - 1197
МФК "Спарта" 421111 - 657
МФК "GC Barbershop" 420213 - 15-26
МФК "Акваріум" 42029 - 10-16
МФК "Стайл-Відео" 41039 - 20-113

Групповой этап

КомандаИгрыВНПГолы+ / -Очки
МФК "Юрія-ФАРМ" 430121 - 9129
МФК "Олімп" 430129 - 13169
МФК Десна 430120 - 1199
МФК "Кусто Агро 2" 41036 - 26-203
МФК "Юнайтед" 40049 - 26-170

Групповой этап

КомандаИгрыВНПГолы+ / -Очки
МФК "Юрія-ФАРМ" 641120 - 14613
Спортклуб поліції 640231 - 161512
МФК "Кусто Агро" 632117 - 9811
МФК "Атлант" 631218 - 12610
МФК "Дід і онуки" 630313 - 16-39
МФК "Олімп" 611419 - 28-94
МФК "Спарта" 60157 - 30-231

Групповой этап

КомандаИгрыВНПГолы+ / -Очки
МФК "Поділля" Кирнасівка 641122 - 101213
ФК "КіПіШ" 640223 - 15812
МФК "Brevant" 631218 - 21-310
МФК Десна 630321 - 1749
МФК "Акваріум" 621315 - 1417
МФК "Атлетик" 62049 - 11-26
МФК "GC Barbershop" 611410 - 30-204

Групповой этап

КомандаИгрыВНПГолы+ / -Очки
МФК "Кусто Агро 2" 650129 - 92015
МФК "Міська рада" 650122 - 121015
Планета Права 650122 - 101215
МФК "Юнайтед" 620424 - 1866
МФК "Рошен" 611420 - 34-144
МФК "Стайл-Відео" 611417 - 24-74
МФК "Стелс" 60247 - 34-272

Бомбардиры

ИгрокКомандаГолы
Щерба Віктор Спортклуб поліції 20
Щербатюк Дмитро МФК Десна 19
Нароган Вадим Спортклуб поліції 18
Зданевич Сергій МФК "Юрія-ФАРМ" 13
Сальніков Віктор МФК "Brevant" 12
Лановий Микола МФК "Атлант" 12
Дробатий Данил ФК "КіПіШ" 11
Мовчан Роман МФК "Дід і онуки" 11
Абрамов Дмитрий (12) Планета Права 10
Лукіянчук Дмитро ФК "КіПіШ" 10
Красновецкий Дмитрий МФК "Юнайтед" 10
Щербань Владислав Спортклуб поліції 9
Плахотнюк Роман МФК "Кусто Агро" 9
Іщенко Олександр МФК "Міська рада" 9
Майстер Олексій МФК "Рошен" 8
Кожемяка Сергій МФК "Юнайтед" 8
Шумейко Дмитро МФК "Кусто Агро 2" 8
Попенко Юрій МФК "Олімп" 8
Дятлюк Юрій МФК "Стайл-Відео" 7
Рибачук Ігор МФК "Brevant" 7
Міхаревич Сергій МФК "Кусто Агро" 7
Зоря Павло МФК "Кусто Агро 2" 7
Циганков Андрей МФК "Акваріум" 7
Галькевич Артем МФК "Олімп" 7
Гаврищук Максим МФК "Олімп" 7
Смірнов Дмитро МФК "Атлант" 7
Федоренко Вячеслав Планета Права 6
Бірець Олексій ФК "КіПіШ" 6
Карпик Ігор МФК "Поділля" Кирнасівка 6
Волошин Сергій МФК "Рошен" 6
Мартинюк Михайло МФК "Brevant" 6
Осельський Василь МФК "Кусто Агро" 6
Курдибаха Володимир МФК "Акваріум" 6
Попенко Олександр МФК "Олімп" 6
Ползунов Костянтин МФК "Юрія-ФАРМ" 6
Перков Ярослав МФК "Спарта" 5
Цакал Ілья МФК "Рошен" 5
Брацлавський Владислав МФК "Рошен" 5
Маняк Назар МФК "Brevant" 5
Шемета Максим МФК "Brevant" 5
Поліщук Ігор МФК "Кусто Агро 2" 5
Грішин Артем (10) (к) МФК "Олімп" 5
Зель Павел (5) МФК "Олімп" 5
Краковецький Володимир (20) МФК "Олімп" 5
Осередчук Максим МФК "Дід і онуки" 5
Поліщук В'ячеслав МФК "Юрія-ФАРМ" 5
Свіргун Богдан МФК "Юрія-ФАРМ" 5
Мельник Олексій МФК "Стайл-Відео" 4
Петлінський Ігор МФК "Спарта" 4
Черватюк Олег МФК "Поділля" Кирнасівка 4
Юрченко Вадим МФК "Поділля" Кирнасівка 4
Макарчук Роман МФК "Атлетик" 4
Ліщина Ігор МФК "Brevant" 4
Курдибаха Олексій МФК "Кусто Агро" 4
Мороз Микола МФК "Кусто Агро" 4
Коцюбняк Вадим МФК Десна 4
Загоруйко Вадим МФК Десна 4
Драчук Максим МФК "Атлант" 4
Нікон Іван МФК "GC Barbershop" 4
Антіпов Олексій МФК "Міська рада" 4
Кислейко Віктор МФК "Юрія-ФАРМ" 4
Бозняк Тимур Планета Права 3
Салій Ігор МФК "Стелс" 3
Шемета Іван МФК "Стелс" 3
Алєксєєв Павел МФК "Стайл-Відео" 3
Поліщук Сергій МФК "Стайл-Відео" 3
Самотюк Ярослав МФК "Стайл-Відео" 3
Домбровський Сергій МФК "Стайл-Відео" 3
Новаківський Віктор МФК "Поділля" Кирнасівка 3
Горич Дмитро МФК "Атлетик" 3
Пономаренко Богдан МФК "Юнайтед" 3
Рижій Андрій МФК "Кусто Агро" 3
Софина Василь МФК "Кусто Агро" 3
Стоколос Дмитрий МФК "Кусто Агро" 3
Гладкий Олександр МФК "Кусто Агро" 3
Ліпінський Богдан МФК Десна 3
Гнатюк Микола МФК "Кусто Агро 2" 3
Максимчук Олег МФК "Олімп" 3
Еррера-Вітюк Борис МФК "GC Barbershop" 3
Горобчук Денис МФК "GC Barbershop" 3
Цупринюк Вадим МФК "Міська рада" 3
Гіюк Дмитро МФК "Дід і онуки" 3
Гончарук Іван Планета Права 2
Щербань Александр Планета Права 2
Румянцев Вадим Планета Права 2
Купчик Александр Планета Права 2
Яворський Михайло Планета Права 2
Побережний Александр ФК "КіПіШ" 2
Ковальчук Артур МФК "Стелс" 2
Більмак Андрій МФК "Стелс" 2
Гега Павло МФК "Стелс" 2
Гуліватенко Віталій МФК "Спарта" 2
Саненко Олександр МФК "Спарта" 2
Вишневий Олександр МФК "Поділля" Кирнасівка 2
Цимбалюк Максим МФК "Атлетик" 2
Бегас Богдан МФК "Атлетик" 2
Кірган Василь МФК "Атлетик" 2
Олексієнко Артем МФК "Юнайтед" 2
Горбенко Вадим МФК "Юнайтед" 2
Ільїн Віталій Спортклуб поліції 2
Показать всеx

Карточки

ИгрокКоманда
Скороход Андрій МФК "Стайл-Відео" 10
Мельник Олексій МФК "Стайл-Відео" 11
Яско Олексій МФК "Стайл-Відео" 10
Белилівський Дмитро МФК "Спарта" 10
Ставнійчук Вадим МФК "Поділля" Кирнасівка 11
Баськов Олексій МФК "Brevant" 10
Горбенко Вадим МФК "Юнайтед" 12
Соломко Володимир МФК "Юнайтед" 10
Курдибаха Володимир МФК "Акваріум" 11
Дідик Максим МФК "Акваріум" 11
Краковецький Володимир (20) МФК "Олімп" 12
Горобчук Денис МФК "GC Barbershop" 11
Корсун Анатолій МФК "Юрія-ФАРМ" 10
Жолонко Сергій МФК "Юрія-ФАРМ" 11
Коцюбняк Вадим МФК Десна 03
Зданевич Сергій МФК "Юрія-ФАРМ" 03
Купчик Александр Планета Права 02
Бірець Олексій ФК "КіПіШ" 02
Кулешов Олександр МФК "Стелс" 02
Днепр Олег МФК "Стайл-Відео" 02
Балта Андрій МФК "Спарта" 02
Горич Дмитро МФК "Атлетик" 02
Рибачук Ігор МФК "Brevant" 02
Буздиган Максим МФК "Юнайтед" 02
Щерба Віктор Спортклуб поліції 02
Плахотнюк Роман МФК "Кусто Агро" 02
Софина Василь МФК "Кусто Агро" 02
Зоря Павло МФК "Кусто Агро 2" 02
Сузім Євген МФК "GC Barbershop" 02
Откидач Ігор МФК "Міська рада" 02
Сидоренко Костянтин Планета Права 01
Абрамов Дмитрий (12) Планета Права 01
Рижук Андрей ФК "КіПіШ" 01
Рижук Игорь ФК "КіПіШ" 01
Петухов Віталій МФК "Стелс" 01
Дятлюк Юрій МФК "Стайл-Відео" 01
Домбровський Сергій МФК "Стайл-Відео" 01
Поліщук Сергій МФК "Стайл-Відео" 01
Коломієць Максим МФК "Стайл-Відео" 01
Петлінський Дмитро МФК "Спарта" 01
Петлінський Ігор МФК "Спарта" 01
Перков Ярослав МФК "Спарта" 01
Кірієв Вадим МФК "Поділля" Кирнасівка 01
Карпик Ігор МФК "Поділля" Кирнасівка 01
Черватюк Олег МФК "Поділля" Кирнасівка 01
Захарченко Сергій МФК "Рошен" 01
Білик Денис МФК "Рошен" 01
Зель Олександр МФК "Рошен" 01
Кадук Володимир МФК "Атлетик" 01
Савунін Микола МФК "Атлетик" 01
Семченко Сергій МФК "Атлетик" 01
Бегас Богдан МФК "Атлетик" 01
Бомбела Віталій МФК "Brevant" 01
Маняк Назар МФК "Brevant" 01
Ліщина Ігор МФК "Brevant" 01
Осадчук Александр МФК "Brevant" 01
Шемета Максим МФК "Brevant" 01
Мельник Вадим МФК "Юнайтед" 01
Пономаренко Богдан МФК "Юнайтед" 01
Заяць В'ячеслав МФК "Юнайтед" 01
Щербань Владислав Спортклуб поліції 01
Мандренко Максим Спортклуб поліції 01
Пращук Ярослав Спортклуб поліції 01
Нароган Вадим Спортклуб поліції 01
Міхаревич Сергій МФК "Кусто Агро" 01
Рижій Андрій МФК "Кусто Агро" 01
Стоколос Дмитрий МФК "Кусто Агро" 01
Загоруйко Вадим МФК Десна 01
Білецький Іван МФК Десна 01
Опришанський Владислав МФК "Кусто Агро 2" 01
Шумейко Дмитро МФК "Кусто Агро 2" 01
Сулімов Володимир МФК "Акваріум" 01
Шевчук Ярослав МФК "Акваріум" 01
Бабченко Константин МФК "Акваріум" 01
Циганков Андрей МФК "Акваріум" 01
Журавльов Андрій МФК "Акваріум" 01
Грішин Артем (10) (к) МФК "Олімп" 01
Галькевич Артем МФК "Олімп" 01
Лановий Микола МФК "Атлант" 01
Палагута Віталій МФК "Атлант" 01
Смірнов Дмитро МФК "Атлант" 01
Галапенко Дмитрий МФК "GC Barbershop" 01
Нікон Іван МФК "GC Barbershop" 01
Ноженко Олександр МФК "GC Barbershop" 01
Антощук Дмитрий МФК "GC Barbershop" 01
Кревський Олександр МФК "Міська рада" 01
Антіпов Олексій МФК "Міська рада" 01
Павловський Валентин МФК "Дід і онуки" 01
Гусак Олександр МФК "Дід і онуки" 01
Поліщук В'ячеслав МФК "Юрія-ФАРМ" 01
Лавренюк Руслан МФК "Юрія-ФАРМ" 01
Кислейко Віктор МФК "Юрія-ФАРМ" 01
Свіргун Богдан МФК "Юрія-ФАРМ" 01
Показать всеx

Партнеры соревнований

Найкращий хостинг в Україні

Цілодобовий моніторинг серверів
Професійне устаткування, бекапи
Технічна підтримка 24/7

hostpro.ua

Турнирная таблица

КомандаИгрОчки
МФК "Дід і онуки" 513
ФК "КіПіШ" 59
МФК "Brevant" 59
МФК "Поділля" Кирнасівка 57
Планета Права 53
МФК "Міська рада" 52
КомандаИгрОчки
МФК "Кусто Агро" 412
МФК "Атлант" 49
МФК "Атлетик" 44
МФК "Рошен" 43
МФК "Стелс" 41
КомандаИгрОчки
Спортклуб поліції 47
МФК "Спарта" 47
МФК "GC Barbershop" 46
МФК "Акваріум" 46
МФК "Стайл-Відео" 43
КомандаИгрОчки
МФК "Юрія-ФАРМ" 49
МФК "Олімп" 49
МФК Десна 49
МФК "Кусто Агро 2" 43
МФК "Юнайтед" 40
КомандаИгрОчки
МФК "Юрія-ФАРМ" 613
Спортклуб поліції 612
МФК "Кусто Агро" 611
МФК "Атлант" 610
МФК "Дід і онуки" 69
МФК "Олімп" 64
МФК "Спарта" 61
КомандаИгрОчки
МФК "Поділля" Кирнасівка 613
ФК "КіПіШ" 612
МФК "Brevant" 610
МФК Десна 69
МФК "Акваріум" 67
МФК "Атлетик" 66
МФК "GC Barbershop" 64
КомандаИгрОчки
МФК "Кусто Агро 2" 615
МФК "Міська рада" 615
Планета Права 615
МФК "Юнайтед" 66
МФК "Рошен" 64
МФК "Стайл-Відео" 64
МФК "Стелс" 62
Подробнее