Формула Бізнес Розвитку
Про нас Архівнадіяльність Упаковка Обладнання Нормативні документи Контакты
     
Обробка документів
Номенклатура та опис справ
Палітурка документів
Знищення документів
Картонаж
Зберігання документів
Електронний архів
 

 

У зв'язку з постійним зростанням обсягів паперової документації і появою цифрових документів виникає питання про створення електронного архіву як необхідної умови для ефективної роботи сучасного підприємства.Через складності доступу до архівних документів збільшується час на їх пошук у сховищах, що в свою чергу пов'язане з вимушеними затримками в роботі. Тому найефективнішим вирішенням цієї проблеми сьогодні є сканування документів і створення поряд з традиційним ( або як його часткової заміни ) електронного архіву.

Електронний архів надасть можливість оперативно виконувати складні тематичні запити , пошук за змістом документа . Швидкий доступ до документів з територіально віддалених підрозділів і філій надає економію робочого часу , скорочує витрати праці на обробку запитів і видачу документів , а також забезпечує їх збереження .

Компанія "Формула Бізнес Розвитку" пропонує Вам послуги по створенню, веденню та організації електронного архіву документів, послуги по скануванню документів і по введенню даних в бази. Ми готові надати власне обладнання і спеціально розроблене програмне забезпечення для організації електронного архіву .

 

 

презентація >>